Знайти площу прямокутника якщо одна сторона бильша за другу на 5 см периметр доривнюе 22см


Ответы на вопрос

Отвечает Рева Виктория.

Ответ:

S=24см

Объяснение:

Нехай перша сторона дорівнює х, тоді друга сторона дорівнює х + 5. Р = 22 см.

Отримали рівняння

2 ( х + х + 5 ) = 22

х + х + 5 = 11

2х = 11 - 5

2х = 6

х = 3

Отже, перша сторона дорівнює 3 см, а друга сторона 3 + 5 = 8 см

S = 3*8 = 24см

В-дь: 24 см