Знайти площу квадрата сторона якого дорівнює 5√3 СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА


Ответы на вопрос

Отвечает Тищенко Диана.

Ответ:

75

Объяснение:

Площa квадрата дорівнює квадрату його сторони, тобто S = a^{2}, де a - довжина сторони квадрата.

У нашому випадку a = 5\sqrt{3}, тодi S = a^{2} = (5\sqrt{3} )^{2}  = 5^{2} (\sqrt{3} )^{2}  = 25*3 = 75

Властивостi степенiв:

(a * b)^{n} = a^{n} * b^{n}\\\\(\sqrt{x} )^{2}  = x