Діагональ прямокутника дорівнює 17 см , а одна з його сторін 8 см. знайдіть площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Белый Егор.

Ответ:

120 см²

Объяснение:

Дано: КМРТ - прямокутник, КР=17 см, РТ=8 см. Знайти S.

S=КТ*РТ

Знайдемо КТ за теоремою Піфагора

РТ=√(КР²-РТ²)=√(289-64)=√225=15 см

S=15*8=120 см²

Малюнок сам малюй