СРОЧНО!!!! ПОЖАЛУЙСТА !!! Знайдіть площу трапеції, основи якої дорівнюють 5 см і 11 см, а висота

- 4 см 1.220 см2 2.2 см2 3.64 см2 4.32 см2

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Ваня.

Ответ:

32 см^2

Объяснение:S=(a+b)/2×h;

S=(5+11)/2×4=32