Периметр квадрата 36 см. Знайдіть його площу варіанти відповідей72 см216 см281 см226 см2яка

правильна відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

81

Объяснение:

36/4=9 - мы узнали сторону квадрата(периметр/на кол-во сторон)

9*9=81 - узнали площадь

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Ну выходит 72

Объяснение: