Срочно пожалуйста!!! Один із гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 60°, а сума меншого

катета і гіпотенузи дорівнює 36 см. Визнач довжину меншого катета. 1. Величина другого гострого кута дорівнює:? 2. Довжина меншого катета дорівнює: ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ильиных Ксения.

Ответ:

1. 30°

2.

\frac{x}{2}  + x = 45 \\  \frac{x + 2x}{2}  = 45 \\  \frac{3x}{2}  = 45 \\ 3x = 90 \\ x = 30

30 см - гипотенуза

45-30=15 см -меньший катет

Объяснение: