Знайти площу трикутника АВС, якщо АВ=10 см, ВС=12 см, ÐВ=30градусов.​


Ответы на вопрос

Отвечает Муминов Данил.

Ответ: S = 1/2 AB × AC × sin DB

S = 1/2 10 × 12 × sin 30

S = 30

Объяснение:

Отвечает Габидуллин Тимур.

Знайдемо сторону CA. CA лежить напроти кута B(30') то відповідно за наслідком проти кута 30' маємо CA =½AB=6 см. Тоді P=6+10+12=28

Объяснение: