Знайдіть площу трапеції основи якої дорівнюють 10 і 14 см а висота 5 мм.


Ответы на вопрос

Отвечает Мастинова Дарья.

Ответ:  

6 cм²  

Объяснение:  

Sтрап=(а+в)/2*h.  

Нехай КМРТ - трапеція,  МР=10 см, КТ=14 см, РН=5 мм=0,5 см.  

Тоді за формулою площі S=(10+14)/2*0,5=6 cм²