Знайдіть площу трапеції, основы якої дорівнюють 10 см і 14 см, а висота 5 см. Розпишите полностью

задачу, пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крюкова Катя.

Ответ:  

60 cм²  

Объяснение:  

Sтрап=(а+в)/2*h.  

Нехай КМРТ - трапеція,  МР=10 см, КТ=14 см, РН=5 см.  

Тоді за формулою площі S=(10+14)/2*5=60 cм²