Відомо що дві сторони трикутника дорівнює 24 і 9 см а висота проведена до відомих сторін дорівнює 6

см знайдіть висоту трикутника проведена до меншої з відомих сторін трикутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Харьковский Сергей.

24*6=144

144/2=72

72/9=8

8*2=16