У прямокутному трикутнику гіпотенуза дорівнює 13 см, а один з катетiв 12 см. Знайдіть периметр

трикутника. Будь ласка з повним розв'язком​

Ответы на вопрос

Отвечает Мячикова Мария.

Ответ:

Р=30 см

Объяснение:

ВС=12 см

АВ=13 см

по теореме Пифагора:

АС=√(АВ²-ВС²)=√(13²-12²)=√25=5 см

Периметр Р=АВ+ВС+АС=13+12+5=30 см