Сроооочно надо Трикутник АВС і А1В1С1 подібні,причому сторона АВ і ВС відповідають сторони А1В1 і

В1С1. Знайти невідомі сторони цих трикутників якщо ВС-5см,АВ-6см,В1С1-15см, А1С1-21см

Ответы на вопрос

Отвечает Полюк Ангелiна.

Ответ: АС = 7 см, А1В1 = 18 см

Объяснение: За умовою трикутник АВС подібний до трикутника А1В1С1, отже АВ:А1В1=ВС:В1С1=АС:А1С1=k

ВС:В1С1=k

k=5:15=1:3

АВ:А1В1=1:3⇒А1В1=3×АВ=3×6=18 см

АС:А1С1=1:3⇒АС=А1С1÷3=21÷3=7 см