Сторона ромба дорівнює 4см , а один із його кутів 150 градусів. Знайдіть площу ромба.


Ответы на вопрос

Отвечает Зимин Коля.

Ответ:

Объяснение:

S=a*a* sin150=4*4*sin30=16*1/2=8(см^2)