ДАЮ 10 БАЛІВ ІЗ ПОЯСНЕННЯМ обчисліть суму опуклого 11-кутника


Ответы на вопрос

Отвечает Бояркин Даниил.

Роз-ня:

∠1+∠2+(...)+∠n=180'(n-2), де n-к-ть кутів

∠1+∠2+(...)+∠11=180'(11-2)=180'*9=1620'

Відповідь:

1620'