Срочно Знайдіть суму кутів правильно n-кутника, якщо: а)n=5 б)n=8 в)n=10 г)n=18​ і Знайдіть суму

кутів правильно n-кутника, якщо: а)n=5 б)n=10 в)n=15 г)n=20Даю максимальну кількість балів

Ответы на вопрос

Отвечает Хомутова Варя.

Ответ:

а = 108, б = 135, в = 180, г = 160

Объяснение:

а) n=5

А=(5-2) * 180=540 / 5 = 108

б) n=8

А=(8-2) * 180=1080 / 8= 135

в) n=10

А=(10-2) * 180=1800 / 10 = 180

г) n=18

А = (18-2) * 180=2880 / 18 = 160

n=15

А=(15-2) * 180=2340 / 15= 156

n=20

А=(20-2) * 180=3240 / 20= 162