основна та бічна сторона рівнобедриного трикутника відновиться як 3 : 4 знайдіть сторони його

трикутника якщо його периметр 88​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Милана.

Відповідь:24см,32см,32см

Пояснення:3к основа,4к бічна сторона;

3к+2*4к=88

11к=88

к=8

3*8=24см, 4*8=32см