Чому дорінює сторона квадрата якщо периметр квадрата дорівнює периметру ромба зі стороною 12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Мамонов Артем.

Відповідь:

12 см

Пояснення:

Сторона квадрата буде дорівнювати стороні ромба.

Периметр ромба = 4а, оскільки у ромба всі сторони однакові. 4*12=48 см.

Периметр квадрата також = 48 см. Формула для розрахунку периметра квадрата є індентичною формулі периметру ромба. Тобто 4а = 48, а = 48 : 4 = 12 см.

Ромб це той самий квадрат, але відмінність у тому, що у квадрата всі кути прямі (по 90°), а у ромба ні.

Отвечает Леонова Вероника.

у ромба все стороны равны, значит, они равны по 12/4=3/см/, а т.к. периметры совпадают, то и стороны тоже равны у квадрата по 3 см, т.к. у квадрата тоже все стороны равны.

Ответ 3 см