Основи трапеції дорівнюють 38 см і 55 см. Знайдіть менший з відрізків, на які ділить середню лінію

цієї трапеції одна з її діагоналей. Помогите побыстрее пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Анжелика.

Ответ:

Объяснение:

За властивістю середньої лінії трикутника МО II BC.

MO=1/2BC=1/2*38=19 см