Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 29см, знайдіть основу трикутника, якщо бічна сторона

дорівнює 9см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кенжеалы Фарида.

Ответ:

основа = 11см

Объяснение:

за властивістю рівнобедренного трикутника бічні сторони рівні, отже, по 9см

периметр = 29 см

формула периметра :Р=(2×а)+в

29=2×9+в

29=18+в

в=29-18

в=11см