Висота ромба на 1,1 см менше, ніж його сторона. Периметр ромба дорівнює 28 см. Обчисли площу ромба.


Ответы на вопрос

Отвечает Чёрная Рита.

Відповідь: 41,3 см²

Пояснення:

Р=4а, де а- сторона ромбу

а=Р/4=28/4=7 (см)

S=a*h, де h- висота ромбу, а- сторона ромбу

За умою задачі

h=а-1,1=7-1,1=5,9 (см)

S=7*5,9=41,3 см²

ІІ варіант( підстановка формул)

a- сторона   h-висота, Р- периметр

a=P/4 h=(Р/4)-1,1

S=\frac{P}{4}*( \frac{P}{4}  -1.1)=\frac{28}{4}(\frac{28}{4}-1.1)=7*(  7-1,1)= 7+7-7+1,1=49-7.7=41,3 см²