Знайдіть радіус кола, описаного навколо трикутника АВС,якщо АВ=√2см ,<с = 45°


Ответы на вопрос

Отвечает Попович Маша.

Ответ: 1 см

Объяснение:

AB/sin C = 2R                             AB = \frac{\sqrt{2} }{2}

\frac{\sqrt{2} }{sin  45} = 2 R            

2R = 2

R = 1                              

В-дь: 1 см