Трикутник abc і a1b1c1 подібні.Знайдіть невідомі сторони трикутників,якщо AB = 3 см AC= 5см a1b1 =

6см B1C1 = 8 см

Ответы на вопрос

Отвечает Аблякимова Диана.

Ответ:

Сторона А1С1 = 10 см

Сторона ВС = 4 см

Объяснение:

Знайдемо коефіцієнт подібності :

АВ : А1В1 = 3 : 6 = 1/2

Сторона А1С1 = АС : 1/2 = 5 : 1/2 = 10 см

Сторона ВС = В1С1 * 1/2 = 8 * 1/2 = 4 см