Трикутники ABC і A1B1C1 подібні , причому сторонам AB і BC відповідають сторони A1 B1 і B1

C1.Знайдіть невідомі сторони цих трикутників,якщо AB=8см, BC=10см,A1B1=4см,A1C1=6см

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Павел.
Ав/а1в1=8/4. →8:4=2(сторона а1в1 у 2 рази менша)→ав/а1в1=ас/а1с1=вс/в1с1=2
в1с1=10/2=5
ас=6*2=12