В прямокутному трикутнику з катетом 15 см і гіпотезою 17 м другий катет дорівнює ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ломовцева Екатерина.

АВ-гіпотенуза,АС-катет.Знайти другий катет ВС.

За теоремою Піфагора:

BC^2=AB^2-AC^2=17^2-15^2=289-225=64

Корінь із 64 дорівнює 8.

BC=8(cм)