1. Знайти гіпотенузу АВ прямокутного трикутника АВС ,якщо АС=12 см,ВС=16 см * 12162025


Ответы на вопрос

Отвечает Швецов Степан.

Ответ:

20 см

Объяснение:

за теоремою Піфагора:

AC^2(квадрат)+CB^2(квадрат)= AB^2

12^2+16^2=144+256=400

AB=корінь квадратний з 400 = 20(см)