Один із катетів прямокутного трикутника АВС дорівнює 18 см, а синус протилежного кута – 0,2.

Знайдіть гіпотенузу. строчно

Ответы на вопрос

Отвечает Шошина Рената.

Ответ: 90

Объяснение:

По условию АС=18 см, а sinB=0,2

sinB=AC/AB=1/5

Выражаем АВ:

АВ=АС*5=18*5=90