Сторони трикутника дорівнюють 1 см,3 коренів з2 см і 5 см.Знайдіть кут який лежить проти найбільшої

сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Савенчук Владос.

Ответ:

 \alpha  =  {135}^{0}

Объяснение:

а=1 см

b=3√2 см, √2~1,41. а=3×1,4=4,2 см

с=5 см

угол, лежащий напротив бОльшей стороны треугольника, угол между сторонами а и b.

теорема косинусов:

 {c}^{2} =  {a}^{2} + {b}^{2} - 2 \times a \times b \times cos \alpha

 {5}^{2} = {1}^{2} + {(3 \sqrt{2}) }^{2}- 2 \times 3 \sqrt{2} \times 1 \times cos \alpha

 - 6 \sqrt{2} \times cos \alpha  = 6 \\ cos \alpha  =  -  \frac{1}{ \sqrt{2} }  \\ cos \alpha  =  -  \frac{ \sqrt{2} }{2}  \\  \alpha  =  {135}^{0}