периметр пряокутника доривнюе 60 см .знайдить строни пряокутника ,якщо його довжина у 4 рази бильша

за ширину

Ответы на вопрос

Отвечает Зайка Юліанна.
24 см - длина, 6 см- ширина
Отвечает Токарев Захар.

Нехай ширина прямокутника дорівнює х см, довжина дорівнює 4х см, то маємо рівняння:

2(4х)+2х=60

10х=60

х=6(см)- ширина

2) 6*4=24(см) - довжина

Объяснение: Рівняння одержала 2(4х)+2х=60, тому що периметр прямокутника дорівнює 2а+2b