Помогите пожалуйста перимнтр ривнобедринего трикутника доривнюе 30 см 1.основу трикутника якщо

його бична сторона доривнюе 11,5 2.бичну сторона трикутника, якшо його основа доривнюе 4 см 3.сторони трикутника,якщо його бична сторона видноситься до основи як 3 : 4

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Елизавета.

Відповідь:

P = a+b+c тому що трикутник рівнобедрений його дві бічні сторони рівні

P = 2a+c

1. 2a+c =P

c = P-2a

c = 30-2*11,5

c = 30-23

c = 7 см основа

2. 2a+c =P

2a = P-c

a = (P-c)/2

a = (30-4)/2

a = 26/2

a = 13 см бічна сторона

3. 2a+c =P

a = 3x

b = 4x

2*3x+4x =P

6x+4x =30

10x =30

x =30/10

x =3

a = 3*3

a = 9 см бічна сторона

b = 4*3

b = 12 см основа