Кола радіуси яких 7 і 2 см мають зовнішній дотик. знайти відстань між центрами цих кіл


Ответы на вопрос

Отвечает Чернышев-Китонов Антон.

Нехай два кола мають зовнішній дотик, М - точка дотику цих кіл.

Оскільки кола мають зовнішній дотик, то відстань між їхніми центрами

О1О2 = r1+r2 = 7+2 = 9 (см)