BK – бісектриса трикутника АВС. AB = 10 см, BC = 8 см. Менший з відрізків, на які ділить бісектриса

BK сторону АС дорівнює 5 см. Знайдіть більший відрізок.

Ответы на вопрос

Отвечает Земляков Влад.

Ответ:

Объяснение:

по св-ву биссектриссы:

AK/AB = CK/BC

AK = 50/8 = 6,25 см