Відрізок AM — бісектриса трикутника ABC, AB=48 см, AC=32 см, BM=18 см. Знайдіть сторону BC.

Сторони трикутника 15, 20 і 28 см. Знайти менший з відрізків, на які ділить бісектриса трикутника більшу його сторону. 3. Відрізок BD — бісектриса трикутника ABC. Знайдіть сторони AB і BC, якщо AB+BC=56 см, AD=9 см, DC=15 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Зверков Александр.

Ответ:

Объяснение:

1. AB=48 см,

AC=32 см,

BM=18 см,    

BC  ?   BC=BM+MC; якщо AM — бісектриса, то AB/AC=BM/MC ⇒ MC=BM*АС/АВ=18*32/48=12 см, BC=18+12=30 см

2. а=15 см;

в=20 см;

с=28 см;      

са    ?   ca/cв=a/в=15/20 ⇒   ca=15*c/(20+15)=15*28/(20+15)=12 см;

3. AB+BC=56 см

AD=9 см,

DC=15 см        

AB, BC, AC  ? AC=9+15=24 см, AB/BC= AD/DC=9/15=3/4;

AB=(AB+BC)*3/(3+4)=56*3/(3+4)=24 см, BC=56*4/(3+4)=32 см,

Отвечает Смирнова Ира.

Ответ:

Объяснение: cм файл