5.У прямокутному трикутнику АВС (<С = 90 0 ) кут А дорівнює 30 0 . Знайдіть АС, якщо СВ = 9

см. 6. Знайдіть невідомі сторони і кути прямокутного трикутника за гіпотенузою і катетом, що дорівнюють 65 дм і 56 дм. 7. Менша основа рівнобічної трапеції – 2 см, висота – корінь квадратний із 3см, гострий кут – 30 0 . Знайдіть площу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Перепелица Анастасия.

Найдите гипатинузу АВ

3²+4²=25

АВ=5

Sin A=AC/AB

Sin A=3/15=0,12

Ответ:0,12

Отвечает Герасимчик Наташа.

Ответ:

Объяснение:    во вложении