Сторони трикутника відносяться як 4:7:10, а його периметр дорівнює 84 см. Знайдіть найменшу сторону

трикутника. розписуйте відповідь пліз

Ответы на вопрос

Отвечает Безобразова Милена.

Ответ:

Объяснение:

Нехай х-коєфіцієнт пропорціональності, тоді  АВ=4х, АС=7х и СВ=10х Составляем уравнение  

4х+7х+10х=84

21х=84

х=4

Ми знаємо, що найменша сторона=4х, знайдемо її в см

АВ=4 *4=16 см