одна із сторін прямокутника на 5см менше від іншої. Знайдіть площу прямокутника, якщо його периметр

дорівнює 26см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Адамов Иван.

36 см

Розв'язок задачі на фото


Отвечает Телиця Іванка.

Ответ:

S=36

Объяснение:

а=х+5см

b=х

P=26

S=?см²

((х+5)+х)*2=26

2х=26:2-5

2х=8

х=4—b

4+5=9—a

9*4=36