Областю визначення якої з функцій є будь які значення? а)y= б)y= в)y= г)y= и можете из

об'яснениям пожалуста

Ответы на вопрос

Отвечает Рогачков Макс.

Ответ:

в

Объяснение:

x^{2}+5≠0

x^{2}≠-5 так як корень із числа завжди додатнє число, отже не існує такого числа при якому x^{2} +5=0 бо на 0 ділити не можна. Отже областью визначення цієї функції є будь-яке число. Відповідь в

Отвечает Соколов Андрей.

Ответ:

а)y=10/(x+5)²  б)y=x/(x+2)                   в)y=x/(x²+5)   г)y=5/(x+5)

10/(x+5)²=0        x/(x+2)=0                     x/(x²+5)=0        5/(x-5)=0

x∈R                  ОДЗ:x≠-2                     x∈[0;+∞)          ОДЗ:x≠5        

ОДЗ:x≠-5           x∈(-∞;0]∪[0;+∞)              x∉R             x∈[0;+∞)

                           x∉R                                                       x∉R

Ответ: а)

Объяснение: