ОА і ОВ - радіуси кола із центром О. Знайдіть кути трикутника ОАВ, якщо кут ОВА дорівнює 17

градусів​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонтьев Дима.
Креслення на фото.

Якщо OA и OB радiусы кола, тодi OA = OB => OAB це рівнобедрений трикутник =>
=> кут OAB = куту OBA = 17.
Кут AOB = 180 - OBA - OAB = 180 - 17 - 17 = 146.

OBA = 17
OAB = 17
AOB = 146