A(4; -2), 3(1; 2), АB = обчислити відстань між точками хто зна?​


Ответы на вопрос

Отвечает Прокудин Коля.

Ответ:

AB=5

Объяснение:

AB=√(XB-XA)²+(YB-YA)²

AB=√(1-4)²+(2-(-2))²=√-3²+4²=√9+16=√25=5