Із двох міст, відстань між якими 100 км, одночасно в одному напрямі вирушили мотоцикл і автомобіль.

Мотоцикліст їхав попереду зі швидкістю 40 км/год, а автомобіль їхав зі швидкістю 80 км/год. Через скільки годин після початку руху автомобіль наздожене мотоцикліста?

Ответы на вопрос

Отвечает Карнавина Настя.

Ответ:

через 2,5 часа

Пошаговое объяснение:

Время, через которое автомобиль догонит велосипедиста:

100/(80-40)=10/4=5/2=2,5 ч

Пояснения:

в числителе - расстояние между городами, км;

в знаменателе - скорость сближения между велосипедистом и мотоциклистом, км/ч.