Автомобіль і мотоцикліст виїхали одночасно назустріч один одному з двох міст, відстань між якими

360 км. Автомобіль за годину проїжджає 60 км. Через 3 години після початку руху в мотоцикліста спустило колесо і він зупинився. Через півгодини до мотоцикліста під'їхав автомобіль. Знайди швидкість мотоцикліста. СРОЧНО ДАЮ 20 БАЛЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Будзінський Вадим.

Ответ: 50(км/ч)

Пошаговое объяснение:

3×60 = 180(км) - проехал автомобиль до того как мотоциклист остановился

60÷2 = 30(км) - еще полчаса после остановки мотоциклиста

180 + 30 = 210(км) - проехал автомобиль

360 - 210 = 150(км) - проехал мотоциклист за 3 часа

150 ÷ 3 = 50(км/ч)

Отвечает Кутырин Максим.

весь шлях - 360 км

швидкість автомобіля 60 км/год

час зустрічі 3 год 30 хв = 3,5 год

60×3.5=210 (км) - проїхав автомобіль

360-210= 150 (км) - проїхав мотоцикл

150÷3= 50 (км/год) - швидкість мотоцикліста