один з катетівпрямокутного трикутника дорівнює 12 см, а тангенс прилеглого до нього кута дорівнює

3/4. знайдіть гіпотенузу цього трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Каменский Саша.

Ответ:

второй катет=12*3/4=9см

квадрат гипотенузы=81+144=225

гипотенуза=√225=15см