Срочно!!!! Сторони трикутника 16 см, 10 см, 12 см. Найменша сторона другого трикутника, подібного

даному, дорівнює 2,5 см. Знайти решту сторін другого трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

сторони 4 і 3 см

Объяснение:

найменшою стороною великого трикутника є 10 см , а найменшою малого є 2,5 , знайдемо коефіцієнт подібності 10/2,5=4  

  тоді інші сторони будуть відповідно 16/4=4    12/4=3