Знайти довжину медіани АD трикутника АВС, якщо А(1; 3), В(-6; 3), С(-8; -1).


Ответы на вопрос

Отвечает Белова Надежда.

Ответ:

√68

Объяснение:

1. Знайдемо середину відрізка BC (т. D (x; y))

x = (-6-8)/2 = (-14)/2 = -7

y = (3-1)/2 = 1

т. D ( - 7; 1)

2. Знайдемо довжину AD

/AD/ = √((-7-1)^2 + (1-3)^2) = √(64+4) =√68