Установіть відповідність між рівняннями та їх коренями х + 2 = 1 - 4х безліч коренів коренів

немає 0 -0,2 -17(х + 6) =7х + 6 2х + 7=3х - 2(3х - 1) 8х - 3(2х+1)=2х-3

Ответы на вопрос

Отвечает Калько Кристина.

Відповідь:

Пояснення:

№1

х + 2 = 1 - 4х

х+4х=1-2

5х= - 1

х= -  1:5

х= - 0,2

№2

7(х + 6) =7х + 6

7х+42=7х+6

7х-7х=6-42

0х= - 36

х≠ - 36:0 - на нуль ділити не можна

рівняння коренів немає

№3

2х + 7=3х - 2(3х - 1)

2х+7=3х-6х+2

2х-3х+6х=2-7

5х= - 5

х= - 5:5

х= -1

№4

8х - 3(2х+1)=2х-3

8х-6х-3=2х-3

8х-6х-2х= - 3+3

0х=0 - правильна рівність

рівняння має безліч коренів