У рівносторонньому трикутнику довжина медіана дорівнює 6√3 см знайти тдовжину сторони трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Олофинская Вика.

У рівносторонньому трикутнику бісектриса=висота=медіана L=а√3/2-де а - це довжина сторони. Отже довжина сторони а=6√3*2/√3=6*2=12 см