Діагоналі чотирикутника дорівнюють 6 см і 4, а кут між ними -60° Знайти площу чотирикутникаответы

могут быть такими а)12б)24в)6√3г)12√3​

Ответы на вопрос

Отвечает Комарницька Соломія.

Ответ:

12√3

Объяснение:

s=d1*d2*sina=6*4*√3/2= 12√3