в основании правильной пирамиды квадрат диагональ которого 16 см Найдите расстояние от вершины

пирамиды до точки пересечения диагоналей основания если Боковая сторона пирамиды 17 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Дима.

Ответ:

15

Объяснение:

відстань від вершини піраміди до точки перетину діагоналей - це висота даної піраміди.

отже, Н-?

Н-висота піраміди

d-діагональ квадрата який лежить в основі піраміди

І-бокова сторона піраміди

d=16см

І=17см

за т. Піфагора:

Н=√І²-(d/2)²=√17²-8²=√289-64=√225=15см

Відповідь: відстань від вершини піраміди до точки перетину діагоналей дорівнює Н=15