У трикутнику ABC медіана BM дорівнює стороні BC. Відрі- зок BH — висота трикутника. Знайдіть

довжину сторони AC, якщо. HC = 2 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ивко Влад.

Відповідь:8см

Пояснення:ΔMBC рівнобедренний бо BM=BC, звідси ВН- медіана, отже СН=СМ. Оскільки ВМ- медіана, то АМ=МС=МН+НС, отже АС=(2+2)*2=8

Отвечает Волгина Алёна.

Відповідь:

8 см.

Пояснення: