периметр правильного трикутника дорівнює 27✓3см общислити радіус описаного кола навколо цього тр

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Кирилл.

Ответ:

9см

Объяснение:

a-сторона трикутника

Р=27√3см

R-?

R=a/√3

Р=3а → а=Р/3=27√3/3=9√3см

R=a/√3=9√3/√3=9см