3найдіть довжину вектора c = 2(a-b), якщо a(-1;2), b(1; -3).​


Ответы на вопрос

Отвечает Kazarin Gleb.

c = 2(a-b), якщо a(-1;2), b(1; -3).

а-в = (-2; 5)

Координати вектора с = (-4; 10)

Довжина вектора с = √(4²+10²) = √(16+100) = √116.

Відповідь: довжина вектора с = √116.